Naším hlavním cílem je ukázat vám, jak je spánek důležitý. Záleží nám nejen na materiálu, ale i na kvalitě vašeho spánku.

Ponořte se do světa Noreo.

Naše cesta začala jednoduchou, ale hlubokou vizí: představit světu úžasné benefity morušového hedvábí. Jako značka, které jde především o autenticitu, jsme hrdí na to, že pracujeme pouze s těmi nejluxusnějšími a nejudržitelnějšími materiály, abychom vytvořili produkty, které zlepší vaši pohodu a potěší vaši duši.

Zažijte pocit hedvábí na vaší pokožce, hebkost našich povlaků na polštáře, temnotu, která vás zahaluje našimi maskami na spaní, a měkkost našich čepic na spaní, které bezpečně ovinou vaše vlasy. Noreo je víc než jen značka; je ztělesněním relaxace a sebelásky, která obnovuje vaši odpočinkovou rutinu.

Proč jsme si vybrali hedvábí?

Historie hedvábí sahá až do starověké Číny, kolem roku 5000 před naším letopočtem. V té době byla hedvábná tkanina považována za symbol luxusu, používaná pouze pro elitní oblečení.

Čína si po staletí uchovala tajemství výroby hedvábí a podařilo se jí udržet monopol na výrobu této látky.

Evropa se naučila vyrábět hedvábí až ve 12. století, kdy křižácké výpravy naučily výrobu hedvábí arabský svět. Od té doby se výroba hedvábí stala důležitým evropským průmyslem.

Dnes je výroba hedvábí rozšířená po celém světě, ale Čína zůstává největším producentem a vývozcem hedvábí.

Kvalita je naší prioritou.
Materiály přímo z přírody jsou to nejlepší, co máme. Proto používáme 100% přírodní morušové hedvábí prémiové kvality. Každý den zvyšujeme standard kvality našich produktů bez přidaných toxinů s certifikací OEKO-TEX.

Nikdy se nepřestáváme zlepšovat.
Výrobci, se kterými spolupracujeme, mají s hedvábím více než 11 let zkušeností. Po letech výzkumu a analýzy trhu vám s hrdostí představujeme výrobky z hedvábí Noreo. Hedvábné povlaky na polštáře, které jsou vhodné pro citlivou pokožku a alergiky.

Navrženo pro vás.
Bereme v úvahu nejen vaše požadavky na kvalitu, ale také vaše požadavky na velikost. Hedvábné povlaky na polštáře Noreo jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly nejpoužívanějším velikostem polštářů. Nemusíte kupovat další polštář, abyste vyzkoušeli Noreo.