Zásady vrácení peněz


Požadavky na vrácení zboží:


- Vrácené zboží je rozbalené a jeho původní obal je neporušený.

- Výrobek má výrobní vadu.

- Vrácený výrobek je čistý.

- Výrobek nesmí být používán.

- Pokud výše uvedené podmínky nejsou splněny, výrobek se považuje za nevratný.

- Při vracení výrobku je třeba předložit doklad o koupi: doklad o koupi/fakturu.


Vrácení je možné provést do 14 pracovních dnů. Zákazník odpovídá za doručení vráceného zboží a je povinen zajistit, aby vrácené zboží bylo bezpečně zabaleno a nepoškozeno. Náklady na vrácení zboží nese zákazník.


Pokud vrátíte část objednávky, nemusíte platit za dárek, který jste obdrželi v rámci speciálních nabídek. Tato částka bude odečtena od vrácené částky za vrácené zboží.


Pokud je dárkový poukaz použit během procesu rezervace, v případě vrácení se peníze nevracejí. Zakoupené zboží je možné vyměnit v souladu s poskytnutými podmínkami pro vrácení.


Vrácené zboží musí být zabaleno v ochranném sáčku nebo krabici a musí být označeno vaší adresou:

Noreo

Sodybų 7a, 13277, Vilnius, Litva


Když kurýr doručí zásilku, tým odborníků ji zkontroluje a zjistí, zda splňuje některou z výše uvedených podmínek. Pokud se zjistí, že výrobek nebyl vrácen v souladu s výše uvedenými podmínkami, peníze za výrobek nebudou vráceny. V opačném případě vám budou peníze za vrácený výrobek do 14 dnů připsány na bankovní účet.

Pravděpodobnost, že obdržíte vadný výrobek, je velmi nízká, protože výrobek je předtím, než se dostane k zákazníkovi, kontrolován 5 různými odborníky na kvalitu. V takovém případě však výrobek nepoužívejte a co nejdříve nás informujte. V takovém případě vám výrobek vyměníme a náklady převezmeme na vlastní riziko.


V případech, kdy závadu nemůžeme ovlivnit a zjistíme, že se jedná o úmysl, výrobek nevyměníme ani nevrátíme peníze.


Pokud si přejete, můžete nás kontaktovat přímo za účelem vrácení zboží e-mailem: info@noreo.cz